• Ostukorvis pole tooteid.
  • Ostukorvis pole tooteid.

Candeebaar ~ Tooted kondiitritele

COLORGEL MODECOR

Kvaliteetne Itaalias toodetud geelvärv kreemi, martsipani, mastiksi, karamelli, glasuuri jm värvimiseks. Selle värvi peamine omadus on ületamatu kuluefektiivsus kasutamisel, mastiksi värvimiseks piisab väikesest tilgast. Värv sobib tavaliselt paletiga, mille tulemuseks on rikkalik värv.

Meil on teenus toidutalong!

Meie tooted on jagatud 3 põhikategooriasse: koostisosad, pakend ja inventar.
Koostisosade hulgas saate osta erinevat tüüpi Callebaut šokolaadi, puuvilja- ja marjapüree Ravifruit, mandlijahuvahvlipabermastiksželatiin lehtedena, IL Pagaritooted: IL segupektiin nhagar agar 900painduv glasuur flexi. Paljud toiduvärvid, sealhulgas rasvlahustuvad, šokolaadi värvimiseks, geel ja kuiv. pektiin, agar-agar, trimoliinalbumiinisomalt, pistaatsia pasta ja  sublimeeritud marjad.
Peatükis pakett, Pealegi karbid kookide, makroonide, koogikeste ja muude magustoitude jaoks, võite ka leida topperstaskurätik ja loomulikult substraadid erineva suurusega kookide ja magustoitude jaoks, mis on paljude maiustuste valmistamise lahutamatuks osaks.
Ja inventari jaotis sisaldab atsetaatkiledspaatlid kookide tasandamisekskookide ja pulgakommide pakendidküpsetusvormid, kuidas paber koogikeste jaoks, Lihavõttekoogidja küpsiste jaoks korduvkasutatav metall. Lisaks saab sealt osta erinevat tüüpi suuri metallist pihustid kreemi väljastamiseks kondiitritoodete kotidsilikoonmatid ja mitte ainult. Kui sulle meeldivad mousse magustoidud, siis silikoonvormid alates Silikomart on teie jaoks ideaalne lahendus!

Meie veebipoest saate osta kondiitrite professionaalseid tooteid koos hilisema kohaletoimetamisega.
Teeme koostööd kõigi populaarsete kohaletoimetamisteenustega ning saadame kaupu üle Eesti, Soome, Läti ja Leedu, igasse kohta, kus on Smartpost, Omniva või Dpd postiautomaat (Tallinn, Riia, Helsingi, Vilnius ja enamik teisi linnu).

 

Lähemalt kohaletoimetamise kohta

Meilt ostes võite olla kindel suurepärases kvaliteedis, kiires ja mugavas teeninduses. Ja mis meie jaoks eriti oluline, sõbralikus suhtumises kõikidesse klientidesse!
Meil on väga hea meel, kui liitute meiega Facebook ja Instagram. Seal jagame teiega kõiki jooksvaid sündmusi, tutvustusi ja kasulikku teavet kondiitritööstuses.

EST