• Ostukorvis pole tooteid.
  • Ostukorvis pole tooteid.

Ostke kondiitreid

Meil on teenus toidutalong!

 

Meie tooted on jagatud 3 põhikategooriasse: koostisosad, pakend ja inventar.
Koostisosade hulgas saate osta erinevat tüüpi Callebaut ja Cacao Mill šokolaadid, puu- ja marjapüree ravipuuvili, mandlijahuvahvel ja suhkrupabermastiks, želatiin taldrikutes,  pektiin nhagar agar 900painduv glasuur flexi. Paljud toiduvärvid, sealhulgas rasvlahustuvad, šokolaadi värvimiseks, geel ja kuivPektiin, agar-agar 900albumiinisomalt, kuivatatud lilled ja  sublimeeritud marjad.
Peatükis pakett, Pealegi karbid kookide, makroonide, koogikeste ja muude magustoitude jaoks, võite ka leida toppers, ja muidugi substraadid erineva suurusega kookide ja magustoitude jaoks, mis on paljude maiustuste valmistamise lahutamatuks osaks.
Ja inventari jaotis sisaldab atsetaatkiledspaatlid kookide tasandamisekskookide ja pulgakommide pakendidküpsetusvormid, kuidas paber koogikeste jaoks, Lihavõttekoogidja küpsiste jaoks korduvkasutatav metall. Lisaks saab sealt osta erinevat tüüpi suuri metallist pihustid kreemi väljastamiseks kondiitritoodete kotidsilikoonmatid ja mitte ainult. Kui sulle meeldivad mousse magustoidud, siis silikoonvormid alates Silikomart on teie jaoks ideaalne lahendus!

Meie veebipoest saate osta kondiitrite professionaalseid tooteid koos hilisema kohaletoimetamisega.
Teeme koostööd kõigi populaarsete kohaletoimetamisteenustega ning saadame kaupu üle Eesti, Soome, Läti ja Leedu, igasse kohta, kus on Smartpost, Omniva või Dpd postiautomaat (Tallinn, Riia, Helsingi, Vilnius ja enamik teisi linnu).
Meil on tasuta kohaletoimetamine ka Ida-Virumaa linnadesse.

 

Lähemalt kohaletoimetamise kohta

Meilt ostes võite olla kindel suurepärases kvaliteedis, kiires ja mugavas teeninduses. Ja mis meie jaoks eriti oluline, sõbralikus suhtumises kõikidesse klientidesse! Kauba tagastamine ja kompensatsioon mööduvad ilma asjatute küsimuste ja viivitusteta.
Meil on väga hea meel, kui liitute meiega Facebook ja Instagram. Seal jagame teiega kõiki jooksvaid sündmusi, tutvustusi ja kasulikku teavet.

EST