• Ostukorvis pole tooteid.
  • Ostukorvis pole tooteid.
Pealkiri Pilt

Garantii ja tagastus

Igal meie kauplusest kauba ostnud kliendil on kõik seadusest tulenevad õigused kauba tagastamiseks põhjust avaldamata 14 päeva jooksul, kuid postikulu kannab sel juhul klient. Kohustume omalt poolt tagastatud kauba eest kogu summa tagastama esimesel võimalusel (hiljemalt 14 päeva jooksul). Samuti, kui tegemist on meie süül kahjustatud või ebakvaliteetse tootega, võtame selle tagasi kogu raha tagasi. Avatud toiduained kuuluvad tagastamisele ainult juhul, kui need ei vasta deklareeritud omadustele.

Võib ette tulla olukordi, kus tellimust vormistades võidakse avastada kaubal defekte või mittevastavust laojäägis. Sellises olukorras võtame kliendiga probleemi lahendamiseks ühendust.

Arvestada tuleb sellega, et toidukaupade ringlus seab neid tooteid müüvatele ja kasutavatele isikutele erikohustusi (võimalik mürgistus või muu tervisekahjustus). Kauba kättesaamisel kontrollige pakendi terviklikkust ja kauba nõuetekohasust. Kauba ladustamine toimub vastavalt pakendile märgitud tootja juhistele. Kui toodet hoitakse vastuvõetamatutes tingimustes, siis selle tagastamist ei aktsepteerita ning selle kasutamine toiduks võib olla ohtlik inimese tervisele! Lisateavet toiduainete ladustamise ja käitlemise kohta leiate veebisaidilt vet.agri.ee

Meie eesmärk on kõigi toiduainete ladustamise ja ringluse normide ja reeglite täielik järgimine. Kui teil tekib probleeme, võtke meiega ühendust olukorra lahendamiseks. 

EST