• Ostukorvis pole tooteid.
  • Ostukorvis pole tooteid.
Pealkiri Pilt

Saatmine ja tasumine

Kohaletoimetamine

Kogu kaup on meie laos Sillamäel ja tellimused vormistatakse kohe peale makse laekumist, tellimused saadame teele igal tööpäeval orienteeruvalt kell 12:00. Tavaliselt Eestis jõuab tellimus Teie poolt valitud automaati 2-3 tööpäevaga.
Kohaletoimetamiseks kasutame järgmiste ettevõtete postiautomaate:

  • Smartpost: 3.99€ Eesti, 10.95€ Soome.
  • Omniva: 3.50€ Eesti, 5€ Läti, 6€ Leedu.
  • Samuti on kokkuleppel võimalik kasutada ka teisi mõlemale poolele mugavaid tarnevõimalusi (vajalik enne tellimuse vormistamist läbi rääkida).
  • On võimalus, et suure tellimusega pole võimalik postiautomaati kasutada, siis võtame Teiega ühendust ja selgitame lahendused.
  • Pange tähele, et pühadel ja nädalavahetustel laekuvad rahvusvahelised maksed järgmisel tööpäeval ning kui soovite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte saada, peaksite saatma meile maksmise kohta ekraanipildi või .PDF-faili.

Tööpäeviti teostame 90% juhtudel masinasse tarnimise reeglina 24 tunni jooksul (maksimaalselt 7 päeva ettenägematutel asjaoludel) peale makse laekumist, või e-kiri maksekinnitusega. Kui tellimus on kiireloomuline ja vajalik teatud kuupäevaks, soovitame eelnevalt meiega ühendust võtta, et tarnekuupäeva täpsustada.. (Nädalavahetustel võtavad pangaülekanded oluliselt kauem aega.) Kui teie tellimus on lähetatud, sõltuvad tarneajad teie valitud kullerist. Kui teil on vaja muuta juba tehtud tellimust, siis kirjutage või helistage meile, öelge tellimuse number ja oma soovid. Kui teie tellimus ei ole saabunud 5 tööpäeva jooksul, võtke meiega ühendust.

Tellides suurtes kogustes selliseid kaupu nagu šokolaad, kakaovõi, mandlijahu ja isomalt, pakendame need vaikimisi ühte pakki.
Näiteks: tellides 3 x 400g valget šokolaadi - saate paki 1200g. Kui soovite saada iga pakki eraldi, võtke meiega eelnevalt ühendust.

Juhime tähelepanu, et meie poolt saatmiseks kasutatav Smartposti pakiautomaat asub kohapeal. See võimaldab säilitada toidukaupade nõutavat säilitustemperatuuri aastaringselt. Teiste masinate kohta sama öelda ei saa.
Suure pakase ja eriti kuuma ilmaga ei ole Omniva- ja DPD-automaatide kasutamine toiduainete saatmiseks soovitatav.
Candeebaar ei vastuta kahjustatud kauba eest, kui klient otsustab vaatamata äärmuslikele ilmastikutingimustele siiski kasutada ebasobivaid tarneviise. Aga meie vastutustundliku ettevõttena hoiatame klienti kindlasti võimaliku riski eest. Ettenägematu ilmamuutuse ja sellest tuleneva kauba kahjustumise korral hüvitame kliendi kulud täies ulatuses.

Kohaletoimetamine IDA VIRU

linnade järgi (Sillamäe, Voka, Toila, Oru, Jõhvi, Akhtme, Kukruse, Kohtla-Järve, Narva-Jõesuu, Narva) Tellimustele üle Ida-Virumaa tasuta transport alates 30€. Tarne teostatakse neljapäeviti kell 12.00-20.00 teie kodusele aadressile. Soovitav on tellimus esitada hiljemalt üks päev enne tarnepäeva. Täpse tarneaja lepime kokku telefoni teel.
Alla 30€ tellimuste puhul on saatekulu 2,95€.

Kättesaamine Sillamäe Viru pst 2a: me ei ole alati kohapeal, seega tuleb aeg, millal soovid tellimusele järele tulla, eelnevalt kokku leppida.

 

Makse
Meie üksikasjad:
Canecandy OÜ
EE822200221072596091
Meie aadress: Viru pst. 2a, 40232 Sillamäe

SWEDBANK
Panga aadress: Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT/BIC-kood: HABAEE2X
Reg. number: 10060701

• Pangamakse. Otsene makse. Tasumine toimub tellimuse vormistamisel saadud andmetega, makse selgituseks on viiekohaline tellimuse number. Väljastpoolt Eestit tehtavate maksete puhul võidakse nõuda lisaandmeid, samuti võib olla vajalik valida "rahvusvahelised maksed".

• Pangalink. Tasumine pangalingi kaudu. Eestis on see võimalus end tõestanud, teiste riikide puhul on soovitatav kasutada otsemakseid.
• Ettevõttele tellimuse vormistamisel — ettevõtte nime reale märkida ettevõtte nimi ja vajadusel 0% EL-sisesed käibemaksukontod — ettevõtte KMKR number.

 

 

 

 

EST