• Ostukorvis pole tooteid.
 • Ostukorvis pole tooteid.
Pealkiri Pilt

Privaatsuspoliitika

Cane Candy OÜ

REG NR: 14830716
Mere 2 M2 (14), Sillamäe Ida-Virumaa, 40231
+372 56824471 candeebaar@gmail.com

 

Kindral

Tellimust vormistades nõustub klient alljärgnevate punktidega ning garanteerib omalt poolt õigeaegse makse ja tellimuse täitmiseks vajalike kontaktandmete õigsuse.
Tellimuse vormistamisel postiautomaadi kaudu saab klient esitada ainult telefoninumbri ja e-posti aadressi. Ülejäänud andmeid pole alati vaja, kuid töö lihtsustamiseks on soovitatav need tellimuse saatmisel ära märkida.

Milliseid andmeid me kogume ja säilitame

Kui külastate meie saiti, salvestame teie kohta järgmise teabe:

 • Üksused, mida olete vaadanud: salvestame selle teabe, et näidata teile hiljuti vaadatud üksusi.
 • Asukoht, IP-aadress ja brauseri tüüp: kasutame seda teavet saatmise arvutamiseks ja tasumiseks
 • Tarneaadress: selle aadressi palume esitada muuhulgas, et enne tellimuse esitamist hinnata transpordikulusid ja saata teile tellitud kaup.

Samuti kasutame küpsiseid, et näha, mida te oma ostukorvi lisate, samuti teie asukohta ja muid andmeid, kui olete meie saidil. Neid andmeid saab kasutada üldise kliendikäitumise analüüsiks ja statistikaks, kuid need ei ole suunatud konkreetsetele isikutele.

Kui soovite meilt osta, peate esitama teabe, sealhulgas oma nime, arveldusaadressi, tarneaadressi, e-posti aadressi, telefoninumbri. Kasutame seda teavet järgmistel eesmärkidel:

 • teile konto ja tellimuse kohta teabe saatmine;
 • vastates teie päringutele, sealhulgas tagasimaksetaotlustele ja -nõuetele;
 • maksete töötlemine ja pettusevastane võitlus;
 • vastavus seadusest tulenevatele nõuetele (näiteks maksuarvestus);
 • meie kaupluse sortimendi täiustamine;
 • teile reklaamteadete saatmine (kui nõustute neid vastu võtma).

Kui loote konto, salvestame teie nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbri, et saaksime tulevikus tellimuste esitamisel vormi automaatselt täita.
Üldjuhul säilitame teie kohta teavet nii kaua, kui see on vajalik eesmärkidel, milleks me seda kogume ja kasutame. Erandiks on juhud, kui meilt nõutakse juriidiliste nõuete tõttu selle teabe säilitamist. Seega säilitatakse meie juures teavet tellimuse kohta vastavalt maksustamise ja raamatupidamise reeglitele. See teave sisaldab teie nime, e-posti aadressi, arveldusaadressi ja tarneaadressi.

 

 

Millistel meie meeskonna liikmetel on juurdepääs

Meie meeskonnaliikmetel on juurdepääs teie poolt meile edastatud teabele. Seega on nii administraatoril kui ka poe töötajatel juurdepääs järgmistele andmetele:

 • Tellimuse andmed: ostetud kauba nimi, ostuaeg ja tarneaadress ning
 • Ostja teave, mis sisaldab teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit, makseandmeid ja saatmisteavet.

Meie meeskond vajab juurdepääsu sellele teabele tellimuste täitmiseks, raha tagasimaksmiseks ja teile tugiteenuste osutamiseks.

 

Millist teavet jagame kolmandate osapooltega

Jagame teavet oma partneritega, kes aitavad meil täita teie tellimusi ja osutada kaupade müügiteenuseid.

Nende hulgas:

 

"Smartpost" "OMNIVA-" "DPD" või mõni muu kohaletoimetamisteenus vastavalt teie eelistustele.

Kasutab teie andmeid oma teenuse töötlemiseks ja korrektseks osutamiseks. Nende teenuste privaatsuspoliitika leiate nende vastavatelt veebilehtedelt.

Varud - kampaaniate ajal kuulutame võitjad avalikult välja sotsiaalvõrgustikus. võrgud. Kui te sellega ei nõustu, andke meile sellest teada.

Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul (vt garantii ja tagastus)

 

Isikutel, kes ei ole otseselt seotud kaupluse tegevusega, ei ole juurdepääsu teie andmetele.

Kinkekaardid

Meie kauplus pakub kinkekaarditeenust, võimalikud on nii digitaalsed kui füüsilised valikud. Igale kaardile omistatakse kordumatu number, mis tuleb sisestada ostu sooritamisel tellimuse kommentaaridesse. Kinkekaarti ostes andke teada, millise kaardi versiooni soovite saada. Soovitav on kaarti kasutada korraga. Kaardi kehtivusaeg on 1 aasta.

Meie saidi teenuseid kasutades nõustute ülaltoodud tingimustega. Samuti võivad tingimused vastavalt vajadusele muutuda, kõik muudatused avaldatakse siin lehel. Kõigi küsimuste korral võtke meiega ühendust.

EST